خانه / اطلاعات سفر به قشم / راهنمای سفر به قشم
جزیره قشم
جزیره قشم

راهنمای سفر به قشم

جزیره قشم که یکی از مکان های دیدنی و توریستی ایران است با مساحتی بالغ بر ۱۴۹۱ کیلومتر مربع وسعت در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.
جزیره ی قشم که به عنوان بزرگ ترین جزیره ی غیر مستقل جهان شناخته می شود روزانه توریست ها و گردشگران فراوانی را از اقصی نقاط جهان به خود جذب می کند. در این بخش قصد داریم تا اطلاعات سفر به قشم را در اختیار شما قرار دهیم. تا بتوانید با راهنمای سفر به قشم از سفر خود لذت ببرید.

جزیره قشم
جزیره قشم

با این حال بزرگ ترین جزیره ی خلیج فارس ،قشم ، هتل ۵ ستاره ندارد و گردشگران خود را از این مزیت رفاهی محروم ساخته است.

گر چه کمبود هتل های مناسب در این جزیره به چشم می خورد اما نمی توان از بازار درگهان و بازار قشم به آسانی گذشت و به جزیره ی قشم که با نام ابرکاوان در دوره ی ساسانیان شناخته می شده است سفر نکرد.

جزیره قشم
جزیره قشم

برای رفتن به جزیره ی عجایب هفتگانه از دو راه زمینی و هوایی میتوان اقدام کرد که بلیط هواپیما از تهران به قشم در حدود قیمت ۱۵۰ هزار تومان نیز موجود است.

اگر قصد دارید با خودروی شخصی تان به این جزیره سفر کنید از بندر لنگه به بندر خمیر رفته ازز آنجا به بندر پهل (پل) و سپس با لندینگ کرافت های شبانه روزی به اسکله ی لافت در قشم خواهید رسید.

جزیره قشم
جزیره قشم

اگر با اتوبوس یا قطار علاقه مند به سفر هستید میتوانید به بندر عباس رفته از آنجا سوار لنچ شده و در عرض بیست دقیده به قشم برسید.
این جزیره علاوه بر جاذبه های گردشگری که میتوان از طریق تورهایی که توسط هتل ها برگزار می شود از آنها دیدن کرد دارای بنادر مهم تجاری است که برای بازرگانان و تاجران مکان مناسبی را فراهم آورده است.

مطلب پیشنهادی

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

راه دیگه هم اینه که با قطار بیاید. اگر از ما بپرسید سفر با قطار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *