خانه / مراکز خرید قشم / بهترین مراکز خرید در قشم
بهترین مراکز خرید در قشم
بهترین مراکز خرید در قشم

بهترین مراکز خرید در قشم

یکی از مهم ترین مناطق آزاد کشور جزیره زیبای قشم با جاذبه های طبیعی و فرهنگی است که به خاطر این که اجناس ارائه شده در بازار های آن از گمرک معاف هستند ، دارای قیمت های بسیار مناسبی اند و در نتیجه افراد زیادی برای خرید به آنجا می روند. همین مسائل موجب رونق بازار ها شده اند. در زیر به معرفی بعضی از بهترین مراکز خرید در قشم می پردازیم.

بهترین مراکز خرید در قشم
بهترین مراکز خرید در قشم
  • بازار سنی و قدیمی قشم در مرکز شهر و نزدیک به اسکله سنگی به عرضه انواع محصولات از قدیم الایام مشغول است.
  • بازار ستاره با ۶۴۱ فروشگاه که در سه طبقه قرار گرفته اند ، در سال ۱۳۷۸ ساخته شد. علاوه بر انواع کالا ها از برند های مختلف همچون آیوا و فیلیپس ، چندین بانک ، سالن بیلیارد ، گیم نت ، رستوران ، کافی شاپ ، پیتزا فروشی و آرایشگاه و غیره نیز به ارائه خدمت در این بازار زیبا هستند. به همین علت بازار ستاره یکی از شلوغ ترین بازار ها است.
  • بازار تجاری و مسکونی مرجان با دو شعبه که یکی دارای ۶۰ فروشگاه در طبقه هم کف و ۸ واحد مسکونی در طبقه دوم می باشد و دیگری دارای ۵۰ فروشگاه در طبقه همکف و در طبقه دوم یک هتل آپارتمان ۱۸ طبقه ای ، به فروش محصولات مشغول است.
  • بازار پردیس با ۱۴۸ فروشگاه مختلف مانند کافی شاپ و کافی نت در دو طبقه و ۹۰ واحد مسکونی در طبقه های سوم و چهارم یکی از بازار های معروف جزیره است. این ساختمان دارای سیستم تهویه هوای مرکزی و یک آسانسور شیشه ای است.
بهترین مراکز خرید در قشم
بهترین مراکز خرید در قشم
  • در طبقه های اول و دوم بازار خلیج فارس می توانید از ۸۰ فروشگاه دیدن و خرید نمایید. در طبقه سوم این بازار ۴ طبقه نیز ۳۰ واحد مسکونی و اداری قرار گرفته اند. رستوران زیبای خلیج فارس در طبقه آخر به سرو انواع غذا ها مشغول است. این بازار از سیستم تهویه مرکزی استفاده می نماید. بدون شک این بازار یکی از بهترین مراکز خرید قشم محسوب می شود.
  • در دو طبقه از بازار بزرگ فردوسی می توانید ۴۵۰ فروشگاه و در طبقه سوم آن ۱۸۰ واحد مسکونی و اداری را بیابید. سیستم تهویه هوا و سیستم صوتی آن مرکزی است و نمازخانه ، آسانسور و رستوران نیز از دیگر امکانات آن می باشند.
  • بازار راه ابریشم دارای دو قسمت دو طبقه با ۹۰ فروشگاه می باشد که به وسیله پلی شیشه ای به یکدیگر متصل شده اند. این بازار مجهز به سیستم تهویه هوا ، پارکینگ و آسانسور است. فضای سبز اطراف آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است.
  • در بازار سیمرغ علاوه بر ۷۱ فروشگاهی که در طبقه های همکف و اول قرار گرفته اند ، رستوران ، کافی شاپ و سالن بیلیارد را در طبقه دوم این بازار چند طبقه بیابید.
  • در قسمتی از مجتمع اداری و تجاری نخل زرین ۷۲ واحد تجاری و اداری و در قسمت دیگر آن واحد های تفریحی ، خدماتی و اقامتی مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *