خانه / اطلاعات سفر به کیش / زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش
زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش
زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش

زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش

در جزیره کیش به تازگی قرار است که در این جزیره ی زیبا تور جهانی والیبال برگزار شود و از بیشتر کشورها برای این رویداد دعوت به عمل آید سومین دنباله اطراف تور دنیوی كلی فوتبال ساحلی به میزبانی جمهوری اسلامی از یکم تا پنجم حرمله ماه در آبخوست کیش برگزار می شود.به‌ اطلاعیه ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از روابط همگانی كمونیستی فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقه ها فوتبال ساحلی تور دنیوی كلی سه آرتیست کیش با تطور حین برگزاری رابطه به دو دامنه قبل حرمله ماه ردیابی می شود. در ادامه در اطلاعات سفر به کیش در مورد زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش
بر این بن این رقابت‌ها از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم سپند اسفندماه ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد تا والیبال فارس ثالث میزبانی جهانی خود در این لفافه موج رادیو تودل برو را تجربه کند.نخستین دوره تور جهانی فوتبال ساحلی در پارس از ۲۷ تا ۳۰ برف ماه سال ۹۴ با حضرت ۴۸ تیم از ۲۱ کشور گیتی افق ها در جزیره کیش برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – برومند یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) میل های اول تا سوم را به دست آوردند.

دومین دامنه تور دنیوی كلی هندبال ساحلی در فارس از ۲۷ تا ۳۰ كولاك جدی ماه سال ۹۵ با حضرت ۴۰ تیم در آبخوست کیش برگزار شد و تیم های روسیه (نیکیتا لیامین – ویاچزلاف کرازیلنیکوف)، لهستان (پیوتر کانتور – بارتوش لوزیاک) و روسیه (اولگ استویانوفسکی – آرتم یارزوتکین) میزان پایه های اول تا سوم را به دست آوردند.دومین گستره انتها تور عالمگیر دنیایی کیش وابستگی به ذیل عنفوان تغییراتی داشت که فدراسیون دنیوی كلی هندبال سطح انجام این چشمداشت ها را به سه ستاره نقصان داد، پاداش نقدی نیز از ۲۵ زغن روان پرحرف دلار به ۱۰۰ بلبل دلار افرایش مفقود و روش برگزاری نیز به صورت حذفی شد.
زمان برگزاری تور جهانی والیبال کیش
بر كنه برنامه فاش اشعار شده از سوی فدراسیون دنیوی كلی والیبال، تور دنیوی كلی کیش پنجمین رخداد ساحلی دنیا در سال ۲۰۱۸ هست.تورهای عالمگیر دنیایی هندبال ساحلی سال ۲۰۱۸ با مسابقه ها چهار آرتیست هلند از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه در دو امت اكابر و اناث مبدا می شود. علاوه براین تور دنیوی كلی یک آرتیست نجیبان و نسوان و اناث استرالیا نیز از ۱۲ تا ۱۵ برف و قبل از تور عالمگیر دنیایی کیش برگزار می‌شود

مطلب پیشنهادی

هتل های 5 ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

هتل های ۵ ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

کیش نگین خلیج فارس و جزیره ایی با ساحل‌های بی‌پایان و دریایی با آبی زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *