خانه / جاهای دیدنی کیش / ساحل مرجان کیش
ساحل مرجان کیش
ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش

یکی از زیبا ترین ساحل های کشورمان ایران ، پارک ساحلی مرجان در شرق جزیره زیبای کیش است که به مقصد گردشگران بی شماری در هر سال مبدل شده است. ساحلی نقره فام در کنار آب های نیلی رنگ و به همراه درخشش آفتاب منظره ای بی نظیر خلق نموده است. وجود بازار مرجان در کنار این پارک و امکان بردن خودرو تا نزدیکی ساحل از امتیاز های آن می باشند.

ساحل مرجان کیش
ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش مکانی آرامش بخش و جذاب برای گذراندن اوقاتی خوش و به دور از هیاهوی هر روزه می باشد. شما می توانید تماشای طلوع و غروب خورشید متفاوتی را در آن جا به نظاره بنشینید. آلاچیق های زیبای زیادی برای استراحت و لذت بردن از هوا و طبیعت عالی جزیره برای علاقه مندان در نظر گرفته شده اند که جهت آسایش و رفاه بیشتر افراد در قسمت های مختلف و با فاصله مناسب از هم قرار دارند. برای درست کردن کباب می توانید از باربیکیو هایی که برا این کار تعبیه شده اند استفاده کنید.

ساحل مرجان کیش
ساحل مرجان کیش

موارد تفریحی پر هیجان و مناسبی نیز در ساحل مرجان وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها روز خوشی را سپری نمایید. پیست دو چرخه سواری کیش در امتداد ساحل با امکان اجاره دوچرخه و تفریح های دریایی متنوع و جالب مانند غواصی ، جت اسکی ، بانانا ، شاتل و پاراسل که توسط کلبه های غواصی ارائه می شوند ، از جمله این موارد می باشند. البته به خاطر وجود مرجان ها به دلیل آسیب هایی که به بدن وارد می کنند ، در این منطقه شنا کردن ممنوع می باشد. این ساحل همچنین یکی از زیباترین جاهای دیدنی کیش محسوب می شود.

اسکله کوچک اما زیبا که شما را تا میان آب های زلال و شفاف خلیج فارس می برد از دیگر بخش های مورد علاقه گردشگران می باشد. تماشا کردن و غذا دادن به ماهی های متنوع از جمله ماهی های تزئینی آب های آزاد این منطقه که تا نزدیکی ساحل می آیند ، خود به یکی از کار های پر طرفدار در آمده است.

مطلب پیشنهادی

چتر پاراسل جزیره ی کیش

چتر پاراسل جزیره ی کیش

در حلقه ها و مراكز تفريحات دريايی كيش، امكاناتی اخت ذیل های تعلم غوطه بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *