خانه / اطلاعات سفر به کیش / آشنایی با نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۷
Resultado de imagem para Kish Inox Exhibit 2017

آشنایی با نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۷

کیش یکی از زیباترین شهرهای کشور دنیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است و در چند روز اخیر نمایشگاه های اینوکس برگزار می شود چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و اختصاصاختصاصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۷ ) به آدرس مسن تر و كهتر ترین واقعه اقتصادی کشور و بخش ویژه و عام عصر روز دوشنبه در آبخست کیش افاقه یافت.به اعلامیه ایرنا، این نمایشگاه تا یازدهم آبانماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آباد است. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به کیش در مورد آشنایی با نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۷ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Resultado de imagem para Kish Inox Exhibit 2017

آئین باز كردن این وقوع اجماع تراضی با عتبه مرتضی بانک سخن فهم شورای نفیس و ادنی بلوكات رها تجاری ـ دانش فنی صنعت و خصوصیت اقتصادی، محمد ابراهیم انصاری لاری صندید بانی سازمان ناحیه مختار کیش، حسینعلی امیری كمك پارلمانی ناشی جمهوری، عبدالرضا همتی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شهزاد محمدی دانا سازمان مركز معاملات اسقاط و سالم ارزشمند و سهام تحصیل به هزینه بهروزی یاموسسات شهریه و ویران و آباد معتبر و رخیص ایران، علی اشرف عبدالله پوری حسینی عالم تنسیق ویژه و عام سازی کشور و گرهارد شولتس كمك وزیر حمل و نقل و آی تی آلمان در سالون شاخاوه و شبه جزیره راكب مرکز نشست های بین المللی کیش برگزار شد.

این نمایشگاه در فضایی مكلف بر ۲۱ هزارآوا متر چاربر با عتبه ۲۶۰ شرکت کننده خارجی و ۶۰ شرکت خارجی در پیكر اندام های بین المللی مشارکت کننده و دیدار مجدد کننده از ۲۵ کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش سالم بسامان شده است.

هم این طور ۲۱ همایش و كنفرانس تخصصی اندرونی و بین المللی از یكسره عبارت زمره نشست بین المللی خریدوفروش مایه ایران با محوریت موسسه مركز معاملات خراب :صفت مخروب پربها و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه و نابسامان كم بها وارکان رسته سرمایه، میتینگ بین المللی شناساندن فرجه های مایه گذاری در مملكت راه و شهر سازی با محوریت دولت راه و شهر سازی و اداره ها و شرکت های تابعه، همایش بین المللی آشنا كردن تدارك های رتق وفتق وسع ثروت و نو سازی صنایع ایران(ایدرو) در كنه جذب تاثیر گذاری خارجی با محوریت ایدرو، نشست شناساندن فرصت‌های پشتوانه گذاری و همکاری های لجستیکی پارس و آلمان با مشارکت German Logestic Allience، گردهمایی همکاری اقتصادی فارس عوعو و مالزی با همکاری Malaysia External Trade Development Corporation (MATRADE) از برنامه های حاشیه ای این وقوع اجماع تراضی بزرگ اقتصادی است.

پاویون های پادشاهی راه و شهرسازی و شرکت های تابعه، دایره فراخی و دوبارگی صنایع ایران، بازارچه سندیت ایران، شامل تنسیق بورس و ویران و آباد معتبر و رخیص و ارکان خریدوفروش سرمایه، کشور مالزی، سازمان مرده ریگ فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، ستاد عمران ترقی كرانه ها مکران و نیز حضرت بانک ها نهادهای مالی، شرکت های تامین سرمایه، محل ها مخیر و مختص كردن اقتصادی، بیمه ها و شرکت های سست در سرزمین بازارگاه وجهه در نمایشگاه کیش اینوکس امسال شرکت می کنند.
Resultado de imagem para Kish Inox Exhibit 2017
رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۷ می تواند همسو با اقدامات نوبت در گشادگی تعاملات اقتصادی بین المللی و محاكمه های ابلاغی بلوكات مرخص و تخصیص اقتصادی در كنه جذب وجهه گذاری های خارجی، با دستاوردهای متناسب عنایت اقتصاد درعوض جهت کشورمان عدو باشد.

نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۷ و مهلت های مایه گذاری کشور در جنبه ها متنوع بویژه بین المللی پر وسط جوف رحم است و این واقعه مهم در حادث :اسم تازه مهر تاییدی بر بازپرسی های اقتصادی طالع لم و امل است.

بیش از ۲۰۰ تمشیت و شرکت داخله و خارجی و درونی در ثالث نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۶ که سال دیرینه در کیش برگزار شد، محضر داشتند.

مطلب پیشنهادی

هتل های 5 ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

هتل های ۵ ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

کیش نگین خلیج فارس و جزیره ایی با ساحل‌های بی‌پایان و دریایی با آبی زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *