خانه / اطلاعات سفر به کیش / معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش
معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش
معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش

معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش

رانندگی بصورت کورس، آگین کشی و حرکات آکروباتیک (به مدت ۴۸ زمانه تا یک هفته خودرو بندی می گردد رانندگی در هیئت نهج وجد نشاط و قرص های برنده روان اعزام به دادگاه از مرآت آیین کلانتری یا پاسگاه، که ترخیص اتومبیل منوط به اجازت میل قضایی خواهد بود ادوات نقلیه مبرا برهنه بیمه منفرد شخص سوم ترخیص ماشین بستگی به نشان دادن بیمه نامه شخص ثالث خواهد بود عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن و تقدم حرام (توقیف ۴۸ ساعت) داشتن درگیری دین صوتیمقصر بی پروایی كردن در تصادفات در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به کیش در مورد معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش بیشتر می گوییم.

معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش

۳) در کلیه گذرگاهها سرعت ادوات نقلیه به ادات دوربین های کنترل عجله و تاخیر شتاب و كند تعجیل بخشیدن شتاب كردن برقرار و غیرثابت کنترل می گردد و عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن خودروها باید كفو تابلوهای نصب شده نكهت امید و بیش از آن به طور خودکار در اسلوب اجرائیات هدایت و اضلال ثبت می گردد. کلیه رانندگان در اثنا برون شد از آبخوست باید نسبت به اخذ گواهی عدم خلاف (در پوست مرتبط بودن خلافی، نسبت به آهار آن) عمل نمایند.

۴) با نگرش به شادابی بالای هوا و تأثیر منفی آن بر اسلوب مهار آلت بازدارنده سد ماشین و سطح معابر، گزند تفرق مناسبی با وسایل نقلیه جلویی داشته و اول با سرعت ایمن حرکت نمائید.

۵) جهت حفظ صلحجویی ساکنین و مسافرین، بوق زدن در کلیه معابر آداك غیرشرعی (مال) و می باشد.

۶- در بلوار ها در جاده هایی که نور کافی بود دارد باید فقط از چراغ های کوچک و در رخ انحطاط ناگهانی، از نور مبنا پا فانوس كاپیتان استفاده نمائید.

۷) رانندگانی که قصد راه پیمایی به غلط ناراست یا چپ یا جایدهی را دارند از وهن آسیب یکصد متری باید با زدن راهبر راه خود را فاش نمایند.

۸) کلیه خودروها در گذرها باید بین خطوط حرکت نمایند و از باب مستحیل مسخ از خط به خط آخرت با مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشید قاید سبیل خود را روشن کنند.

۹) شوفر موتور می لازم اثنا رانندگی از سوال ها و مباحثی که سبب عدم تمرکز می گردد پارسایی نماید.

۱۰) استفاده از کمربند ایمنی به خاطر کلیه سرنشینان قهراً و اختیاری است.

۱۱) با اعتنا به تردد متجاوز عابرین و مسافرین نوروزی در سطح آبخوست تعظیم سرعت مامون الزامیست.

معرفی قوانین رانندگی در شهر کیش

۱۲) از آمدوشد آلت نقلیه بیرون از مسیرهای آسفالته (فضای سبز- کنار سواحل- پیست دوچرخه سواری) جداً خودداری نمائید.

چنانچه نظم در رفت و آمدها و پاس معیوب مقررات جلد غشا چهره پذیرد. رشوه جزیه ناشی از ترافیک به دست كم می رسد، بدیهی است جریحه و سراسیمگی های روحی، سبب بی نظمی در رفت و آمدها و افزایش تصادفات و به هدف خوردن بین ادوات نقلیه و عابرین می شود. پس با توقیر دستورالعمل ها و مقررات هدایت و اضلال و رانندگی، ایمنی را به خود و اشخاص دیگر و همان ها هدیه دهیم. راننده عزیز، عتبه ما به حافظه تأمین اطمینان و فراغت آشتی شماست.

 

مطلب پیشنهادی

هتل های 5 ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

هتل های ۵ ستاره کیش را بشناسیم – قسمت اول

کیش نگین خلیج فارس و جزیره ایی با ساحل‌های بی‌پایان و دریایی با آبی زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *