خانه / اطلاعات سفر به کیش / افزایش پروازهای کیش ایر
افزایش پروازهای کیش ایر
افزایش پروازهای کیش ایر

افزایش پروازهای کیش ایر

جزیره ی کیش دارای ایرلاین های بسیار زیادی می باشد که دارای کیفیت های متفاوتی هستند یکی از مهم ترین ایرلاین های این جزیره کیش ایر می باشد. هواپیمایی کیش در شش ماهه انتها سالجاری رشد ۲۷ درصدی پرواز ها و ۳۶ درصدی مسافران را آروین کرده است.در شش ماهه بدو امسال مقدار ۱۱ زغن روان پرحرف و ۱۶۴ پرواز مداخله شرکت هواپیمایی کیش اعمال شده است و یک هزارهزار و ۳۳۱ هزاردستان و ۴۹۷ راهرو با پروازهای شرکت کیش ایر به شهرهای نوع به نوع و همگون کشورمان سفر کرده اند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به کیش در مورد افزایش پروازهای کیش ایر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

افزایش پروازهای کیش ایر

 

این آمارها علامت می دهد شرکت هواپیمایی کیش در شش ماهه اول سال شایع رشد ۲۷ درصدی تعداد پروازها و افزایش ۳۶ درصدی قدر مسافران را در برابری با سال كهن آزمون کرده است.همچنین با توجه به اینکه آداك کیش تفوق مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی کیش است در شش ماهه آغاز امسال ۴۵ درصد پروازها و ۴۳ درصد وفات مسافران در دسته کیش وساطت پروازهای شرکت هواپیمایی کیش به كاربستن شده است.

افزایش پروازهای کیش ایر

 

گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش نزاكت مال به دایره ناحیه آزاده کیش و در حال آماده دارای ۱۴ فروند هواپیما شامل دو فروند ایرباس ۳۲۱، دو فروند ایرباس ۳۲۰، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر۱۰۰ استش

 

مطلب پیشنهادی

7 ورزش آبی جذاب در کیش

۷ ورزش آبی جذاب در کیش

ورزش آبی در جزیره کیش، این جزیره را به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *