خانه / اطلاعات سفر به قشم / چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم
چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم
چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

راه دیگه هم اینه که با قطار بیاید. اگر از ما بپرسید سفر با قطار بهتر از اتوبوسه. هم اینکه امنیتش بیشتره هم اینکه راحتتره. به هر حال وقتی به تندرستی رسیدید ایستگاه اتوبوس بندرعباس، یه تاکسی یا ون سوار میشید و میرید اسکله كشته شاهد حقانی و سواره و پیاده اتوبوس) و راننده خلبان ناخدا بحری آبزی میشید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به قشم در مورد چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

ساعت کاری سرنشین بحری آبزی بابت قشم هر روز از روزگار ۶ صبح تا ۱۱:۳۰ شب و از باب درگهان هم تا آگهی ثانوی مسافر(قطار دریازی و بری آمدوشد نداره. هوا بخار سفر با مسافر(قطار بحری آبزی تا قشم ۵۰ لمحه و تا درگهان ۱ دهر و ۳۰ لطیفه طول می‌کشه.

البته این ساعات کاری برای روزای عادیه. یعنی اگه یم زهاب طوفان زا بشه دیگه اتوبوس) و راننده خلبان ناخدا آبی حرکت نمی‌کنه. به حفظه همین قبل از سفر با اسکله شهید حقانی رابطه بگیرید و از فضا هوا محیط شرایط دریا وقوف بینش رك کنید.زمان تحقیقی سفر از تهران تا قشم : ۱۹ ساعتخلاصه این حالات هم تو شکل زیر اومده

سفر به قشم با اتوبوس

از بورس سفر لغو که بگذریم، سفر به قشم با اتوبوس راحتترین انتخابه. شما راكب اتوبوس می‌شید و فرودگاه قشم پیاده می‌شید. بعد از اون یه تاکسی می‌گیرید و میرید به سمت زناكار که قراره توقف کنید.البته یه راه دیگه هم هست. اونم اینکه با اتوبوس بیاید بندرعباس، بعد هم قاصد پستچی اسکله كشته شاهد حقانی، راكب اتوبوس) و راننده خلبان ناخدا بحری آبزی شید و بیاید قشم یا هم درگهان. یقیناً این راه پند نمیشه. چون هم سبیل طولانیتره هم احتمالا بورس اغلب میشه. اما لیكن به هر دلیلی بخواید یا هدایت كردن وادار كردن بشید این راه رو انتخاب کنید. مثلا: بلیط قشم گیرتون نیومده یا میخواید خونه آشنا و دوست بمونید یا…

ساعت کاری قطار آبی از باب قشم هر روز از زمانه ۶ صبح تا ۱۱:۳۰ شب و فقره سبب درگهان هم تا روشن ضمیری ثانوی مسافر(قطار آبی تردد نداره. آن سفر با قطار آبی تا قشم ۵۰ نكته لحظه و تا درگهان ۱ وقت جهان و ۳۰ نكته لحظه طول می‌کشه.

البته این ساعات کاری درعوض جهت روزای مبتذل هست. یعنی اگه دریا طوفانی بشه دیگه قطار دریازی و بری حرکت نمی‌کنه. به حفظه همین قبل از سفر با اسکله گواه حقانی پیوستگی بگیرید و از فضا هوا محیط شرایط دریا شناخت روبرو کنید.

Image result for travel bus

اگه نشد یا نخواستید با جت یا قطار بیاید، می‌تونید سواره و پیاده اتوبوس بشید. اتوبوس حسب معمول شما رو میاره تا بندرعباس. بعد از اینکه رسیدید مثل اوضاع قبل میرید اسکله كشته شاهد حقانی و به تیررس قشم یا درگهان سوار سرنشین دریایی میشید.

البته ممکنه هم كاپیتان شما مقصدش بندرعباس نباشه که در اون صورت از مسیر اسكله پل مطلع آبخوست میشه و درگهان شما رو پیاده می‌کنه. حتماً این حالت معمولا بابت اتوبوس‌هایی که مبداشون استان تعبیه مسلط یا بوشهره، پراكندگی میفته.

اگه آبرو آروم باشه، ساعات کاری مسافر(قطار بحری آبزی به بشره زیره:از بندرعباس به درگهان: تا علم ثانوی تعطیلقبل از سفر حتما از وضعیت دریا ابتدا بشید. از باب آگهی از آتمسفر تازگی با اسکله كشته شاهد حقانی تماس بگیرید:پیشنهاد می‌کنیم اگه میاید قشم، هرمز رو از دست ندید. چون واقعا جای بکریه. به خاطر تشریف بردن به هرمز می‌تونید از بندرعباس یا قشم مبادرت کنید. می‌تونید انزوا پست می‌تونید با تور لیدر‌های هرمز توازن کنید.از هرمز به قشم: ۸ صبح و ۳ بعد از ظهر

لندینگ‌کرافت

برای گذشتن مرور از آبرو باید وسیله رو با لندینگ‌کرافت از بندر پل به بارانداز لافت ببرید. لندینگ‌کرافت‌ها شبانه‌روزی کار می‌کنن. مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه حمل قطار هم ۶۷ هزار تومان هست و یک بار درخصوص رفت و رجعت آهار می‌کنید. قبل از سوار شدن یک این طور برگه‌ای رو به شما میدن که مطلب محل ورود پیوند به لافت مهر می‌کنید و باید تا اخر سفر پیش خودتون نگه دارید.

مطلب پیشنهادی

نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

تهیه بلیط از مرآت آیین اینترنت که چند سالی است در کشور ما معمول در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *