خانه / اطلاعات سفر به قشم / نحوه خرید آنلاین بلیط قطار
نحوه خرید آنلاین بلیط قطار
نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

تهیه بلیط از مرآت آیین اینترنت که چند سالی است در کشور ما معمول در گشته از مصداق های نصیب گیری از فن آوری های روز جهت کاهش معضلات مدنی جمعی و آسودگی هموطنان به شمار می رود. که تامین نمایش بسترهای ضروری و زیر ساختن های كیفیت وسن اقتضا آن می تواند نقش گرانمایگی در کاهش سفرهای اندر شهری، هدر وقت، صرف مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه و صف های ممتد طولانی و جنجال مرتب بلیط از كارگزاری خبرگزاری های خدماتی داشته باشد.در همین كشش راجع به حساب آشنای بهتر هموطنان که قصد دارند از آینه اینترنت بلیط روبراه نمایند مواردی را به روی گام به گام عرضه می نماییم. در ادامه در اطلاعات سفر به قشم در مورد نحوه خرید آنلاین بلیط قطار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

عضویت در سایت اینترنتی بلیط قطار

با رجعت به سامان اول سایت و گزینش گزینه «خرید اینترنتی» یا هوشیار و ناآگاه کردن در آبشخوار کادر آدرس، وارد ورق بیع اینترنتی بلیط می شوید. سپس در بن سامان گزینه «ورود به روش خرید» را برگزینی کنید. فقره سبب ثبت نام در جهاز معامله اینترنتی گزینه «به نشانی کاربر جدید، یک نام در روش آفریدن کنید» را غلبه کنید. کلیه مواردی که در این فرم با آرم هنرپیشه محسوس شده اند، باید تکمیل شوند. در ضمن نام کاربری و کلمه عبور حتما باید انگلیسی و یا عدد باشد. نام کاربری شما حداکثر تا ۴۲ زمانه اداری پس از تکمیل فرم فوق و تأیید آن، فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش خواهد شد. کد کاربری و رمز تردد به پست الکترونیک شما روانه خواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط از مرآت آیین کارت پول بانک های اثاث و پارسیان (به جز کارت نقدی پارسیان) و ملت ادا می گیرد. از این رو متقاضیان باید بدو خویشاوندی به گشادن آمار و آراسته کارت پول بانک های فوق عمل کنند. پس از واگشایی و انسداد شمار استقصا و اخذ کارت پول، کلمه تردد (Password) و کد سودا اینترنتی (۲CVV) به متقاضیان داده می شود. دارندگان کارت پول سایر بانک های عضو شتاب و در رخ مرتبط بودن کد ابتیاع اینترنتی با داخل كردن به یکی از بانک های فوق می توانند فقط بلیط معامله و شرا کنند و امکان تحویل دهی بلیط بابت آنان از آینه اینترنت امكان پذیر نمی باشد.

ورود به سایت رجاء

با مصرف از نرم افزار اینترنت اکسپلورر (IE) كپیه ۵، ۵ یا فایق به سایت رجاء و بخش فروش اینترنتی بلیط بازآیی کرده و پس از وارسی «ضوابط شراء اینترنتی بلیط شرکت قطارهای مسافری رجاء» و «راهنمای مصرف از سیستم معامله اینترنتی بلیط قطار» در عزم اول، به روش سودا ملتفت شده و بلیط خود را براساس با رهنمونی های قبلی روبراه کنید.پس از درج مفروضات و مجهولات اجباری و اطمینان از مشخصه ها سفر، بانک خود را (سامان، پارسیان، ملت) گزینش کنید تا با داخل كردن به سایت بانک، اعمال آهار وجه بلیط را انجام دهید.

ثبت معلومات بلیط خرید شده

پس از پرداخت وجه بلیط، دانسته ها چرند به بلیط وضع جنبه نظر شامل: عده مجموعه بلیط، مبدأ و مقصد، نام مسافر، تاریخ و وقت جهان حرکت، مقام و نوع قطار، مقیاس سالن و صندلی را یادداشت کنید. این دانسته ها را با رجوع به پست الکترونیک خود یا بخش «گزارش اخیر خریدهای شما» در آبشخور بلیط اینترنتی بلیط سایت رجاء نیز می توانید قبض کنید.با بازگشت به یکی از مراکز ابتیاع بلیط قطار و بیان مشخصه ها بلیط و نشان دادن شناسنامه یا کارت موانست والامقام به متصدی فروش، می توانید بلیط خود را بدون پرداخت وجهی دریافت کنید.

 ابلاغ های مهم بلیط اینترنتی

هر فرد روزانه می تواند تا سقف ۳ هزارهزار درهم یا ۲۱ تنگه درخور بلیط بیع کند.در رخ بروز اشکال در فرآیند بیع باید قبل از اقدام مجدد، آگهی فروش معاینه شود.- تنها كمی از کل وقت بلیط از آبگین اینترنت فروخته می شود. از این رو در رخ نبود بلیط چگونگی نظر در سایت، این امکان حیات دارد که در نصیب نمایندگی های فروش، بلیط حال نظر موجود باشد. (در چند پیش ابتیاع نهایی بلیط قطار، سودا به صورت یکپارچه و یکسان از آبگین اینترنت و مراکز شراء بلیط به كاربستن می شد. بدین لفظ که هرگونه منزلت اعتبار بلیط که در دفاتر بیع هستی و عدم داشت در روش اینترنتی نیز درخور نظاره بود و بالعکس.)

كاربرد غیر صمیمی از کد کاربری و رمز گذر ردشدن انگیزه حذف کاربر از روش می شود.جانبازان و بازماندگان ماجد شهدا حتما برای معامله باید از آبشخوار خواهش های مختص كردن در بالای ساز اول مبادرت کنند.بابت سود کردن کوپه باید از آبشخورد استدعا های اختصاص گزینه «تمایل به دربست» را آزادگی و تأیید کنند. داده ها مربوط به بلیط بیع شده به پست الکترونیک شما ایفاد می شود. براین اساس پس از معامله بلیط، حتما آن را مداقه کنید. خواه خلال فروش مشکلی آفریدن شد، ابتدا از واپسین و آغازین خریدها و وقت پی جویی گزارشی تامین کنید و در روی مغایرت، با شمارش تلفن ۹۳۱ (واحد آگهی رسانی و پیوستگی با مشتری) بستگی بگیرید.

نحوه خرید آنلاین بلیط قطار

بلادرنگ روبراه ابتیاع اینترنتی بلیط فقط درعوض جهت قطارهای داخل کشور فراهم شده است و مجهز بلیط قطارهای بین المللی و بلیط حمل سواری از این آبگینه ممکن نیست. این روش امکان شراء گروهی را ندارد. به همین علامت متقاضیان بلیط تیمی باید به نمایندگی های شراء رجعت کنند. در بشره مرحوم شدن رونوشت فیزیکی بلیط در ساعات كارمند به نمایندگی و مركز كارها خدمت گزاری ها مسافران توقفگاه راه آهن مراجعه کنید.

بیع بلیط از روش کارت های عضو شتاب که بسیج آهار اینترنتی (داشتن کد ۲CVV) را دارند ممکن می باشد، ولی به نشان عدم امکان رجعت پول در شبکه تسریع در بشره اعلام خطا یا واستانی بازگرفتن بلیط، مسترد داشتن وجه به تتبع برجیس امکان پذیر نبوده و الزامی است طی مراوده با تلفن ۹۳۱ (مرکز اطلاع رسانی شرکت رجاء) یا آژانس های خرید ارتباط به بازگشت وجه مربوطه مبادرت ضروری صورت گیرد. در رخ عدم غلبه ناقص و بی عیب سهمیه، از چاپ بلیط و سواره و پیاده شدن راهرو به ترن جلوگیری می شود.

بلیط اینترنتی

در صفحه اول جهاز سودا اینترنتی، با غلبه گزینه «استرداد و جستجوی بلیط» از پنج گزینه موجود، می توانید بلیط های بیع شده را استرداد کنید. فاتحه بلیط وضعیت نظر خود را با درج یکی از حالات «شماره بلیط»، «مشخصات مسافر» یا «تاریخ حرکت» آزادی کنید. سپس بلیطی را که قصد تحویل دهی دارید گزیدن و انتصاب و کلید عودت را گزینش کنید. با ایفا به جریان انداختن این عمل بلیط چگونگی نظر شما استرداد شده می شود. پروا داشته باشید؛ پیش از واستانی بازگرفتن بلیط به پیغام هایی که در ساز بدوی جهاز نمایش داده می شود نگرش کنید، فقط قبل از بازآیی شما به یکی از مراکز خرید و مرتب كپی دست نوشته بلیط، عودت اینترنتی بلیط طبق اثاث زیر امکان پذیر است:

بلیط تا یک ایام پس از تهیه، با جلا کامل بهای آن استرداد شده می شود.تا دنیا ۲۱ روز قبل از حرکت ترن ۰۹ درصد بهای بلیط پرداخت می شود.تا ۳ دنیا قبل از حرکت ترن ۰۷ درصد بهای بلیط پرداخت می شود. از ۳ زمان قبل از حرکت تا لحظه حرکت ۰۵ درصد بهای بلیط آهار می شود. بازستانی بلیط پس از حرکت ترن امکان پذیر نمی باشد.

مطلب پیشنهادی

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

چگونه با اتوبوس به قشم سفر کنیم

راه دیگه هم اینه که با قطار بیاید. اگر از ما بپرسید سفر با قطار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *