خانه / هتل های کیش / هتل داریوش؛ توریستی ترین هتل کیش
هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش

هتل داریوش؛ توریستی ترین هتل کیش

به جرات می توان گفت از لحاظ توریستی پرطرفدارترین جزیره ایران است و هتل های لوکس برای اقامت در این جزیره به تعداد یافت می شوند. در این مقاله از کیش قشم اطلاعات تکمیلی درباره معروف ترین هتل این جزیره یعنی هتل بزرگ داریوش می خوانید.

هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش

هتل داریوش از مشهورترین و می‌شود گفت محبوب‌ترین هتل‌های ایران است. با اینکه عمر چندانی نکرده اما خودش به تنهایی به یکی از جاذبه‌های اصلی جزیره کیش تبیدل شده است. می‌گویند هتل داریوش گران‌ترین هتل ایران است اما با مقایسه‌ی این هتل با چند هتل دیگر می‌توان فهمید که در گران بودنش اغراق کرده‌اند.

هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش

هتل داریوش نزدیک به دویست اتاق و سوئیت و آپارتمان مجهز دارد و با الهام از تخت جمشید ساخته شده، پر از سرستون و مجسمه و و تزئینات، که یادآور شکوه گذشته‌ی ایرانیان است. در آن همه‌ی وسایل خوش‌گذرانی مهیاست که باعث شده به توریستی ترین هتل های کیش تبدیل شود.

هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش
هتل داریوش کیش

هم دریاچه‌ی اختصاصی دارد و هم چندین زمین ورزش، هم دارای باغ پرندگان است و هم دارای کشتی تفریحی و فضایی برای ورزش‌های آبی. اولین آکواریوم آب شور خاورمیانه هم در هتل داریوش واقع شده. زمین اختصاصی برای پینتبال و تنیس، سالن بدنسازی، غواصی اختصاصی و قایق‌سواری در دریاچه از جذابیت‌های دیگر هتل داریوش است.

منبع: http://pintapin.com

مطلب پیشنهادی

هتل های کیش

مناسب ترین هتل های جزیره کیش آشنا شوید

جزیره کیش یکی از نقاط  توریست پذیر چه درمیان مردم داخل ایران وچه درمیان توریست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *